0555 168 2 168

murat@starspordans.com

KADINLARIN SPOR

VE YAŞAM MERKEZİ

Memnuniyet garantili  hizmet veriyoruz. Salonumuz hafta içi sabah 09:00 - 21:00 arası açıktır.   Hergün, her saat başı antrenman yapılmaktadır. Herşey dahil ücretimiz 150 TL, 3 aylık 390 TL dir. Bunun dışında hiçbir ücret alınmamaktadır. Salonumuzda ses sistemi, bilgisayar sistemi, televizyon, klima, kilitli elbise dolapları ve her türlü spor aletlerleri bulunmaktadır. Üyelerimizin rahatı için her türlü konfor düşünülmüştür. 

Biz, insanın kendini gerçekleştirme yolunda,

ZİHİN, RUH, BEDEN bütünlüğünü ve dengesini kurması için çalışıyoruz.
Bu yolla sağlıklı, dengeli nesiller yaratabileceğimize inanıyor; dünyanın daha güzel, yaşanabilir bir yer olmasını sağlamak istiyoruz.
En çok sevgiyi büyütmeyi ve paylaşmayı seviyoruz. Üyelerimiz stüdyonun enerjisini, samimiyetini ve derslerini çok seviyor. Çünkü kendinizi evinizde gibi rahat ve huzurlu hissetmeniz bizim en büyük mutluluğumuz;farklı tarzda, farklı deneyimler sunan dersleri,  güler yüzlü, pırıl pırıl eğitmenlerimiz veriyor!
Güvenli ders yapmak en önemli önceliğimiz.
Siz de bu sıcak ve samimi ortamda; bedeni, zihni, kalıplarını ve daha pek çok şeyi fark etmek, değiştirmek ve hayattan daha çok keyif almak isterseniz stüdyomuza bekliyoruz.

Ayrıca spor öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gereken beslenme hakkında bilgiler verilip gerekli durumda diyetisyenimizle görüşme yapmaları sağlanmaktadır.

sadece kadınlara yönelik, 30 dakikalık istasyon çalışmaları yapmanızı sağlayan bir egzersiz sistemi ile çalışmaktayız. Daha önce hiç spor yapmamış kadınları bile doğru ve etkili bir egzersize yönlendiren bu çalışma, hem formda kalmanızı hem de kardiyovasküler sisteminizi geliştirerek sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlar.

 Çalışma sistemimiz interval egzersize dayanır. İnterval antrenman vücudu durdurmadan farklı sürelerde farklı kaslara yüklenmeler veren bir egzersiz çeşididir. Nabzın inişli çıkışlı bir ivmelenme izlediği bu sistemde ideal nabız aralığına ulaşılarak yağ yakımı konusunda başarılı sonuçlar elde edilir. 9 adet istasyonla  çalışan bu sistem ile vücudun temel kasları çalıştırılarak kuvvet kazanımı sağlanırken 9 adet ara istasyonda nabzı yükselten kardiyo egzersizler yapılır. 30 saniyelik sürelerde değişen istasyonlar arasında yapılan egzersiz programı ile hem kuvvette artış hem de kardiyovasküler sistemde güçlenme meydana gelir. Böylece minimum zamanda maksimum sonuç alınır.

Kalite Politikamız

 Müşterilerimize, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza ve bizimle temas halinde olan her kişiye ve kuruma sesleniyoruz: Yaptığımız      iş yenilikçi bir anlayışla planlanmışsa, bilimsel yöntemlere dayanıyorsa, belirli bir standardı yansıtıyorsa, ölçülebiliyorsa,   sonuçları kalıcı fayda sağlıyorsa, süreçten ve sonuçtan ilgili tüm taraflar memnunsa, biz işimizi iyi yapıyoruz demektir.